Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu                                 Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu                                 Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu                                 

Skontaktuj się z nami - Oaza Usługi Pogrzebowe

Czy potrzebujesz pomocy w organizacji pogrzebu? Czy masz pytania dotyczące naszych usług? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc Ci w tym trudnym czasie. Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci w każdym aspekcie organizacji pogrzebu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w wyborze trumny, organizacji ceremonii pogrzebowej, czy też załatwieniu formalności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc.

 

Siedziba główna

Oaza s.c Usługi pogrzebowe

ul. Michałkowicka 34,
41-100 Siemianowice Śląskie
Woj. Śląskie

NIP: 6431744576

Telefon

+48 505 445 519

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

(*) - Pola oznaczone gwiazdką, są wymagane.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane